Ваг1тна у п’ятнадцять

Оксана вже пів години не могла прийти в себе. Вона ходила з одного кутка в іншій, в надії таким чином заспокоїти свої нерви. Її донька вирішила порадувати свою матір ще з самого ранку. Звістка, про яку Оксана почула, виявилась, напевно, найбільш неочікуваною в її житті. Її Марійка ваг1тна, а дівчинці всього п’ятнадцять.

Оксана довго дивилась на тест, який принесла їй донька. Вона не могла повірити в це. Довгий час мовчала… Оксана не розуміла, чи варто крuчatи на доньку, і що взагалі їй сказати…

Марія дивилась на свою матір, шукаючи підтримки в її очах, але Оксана мовчала…Та все ж потім тихо запитала: “Хто ж він?”. Марія відповіла: “Мамо, ти не хвилюйся, це Олег, ми давно вже зустрічаємось, він мене дуже любить, я вже розповіла йому про вагітність, і він дуже зрадів цьому!”. Марія розповідала це з таким величезним трепетом, що Оксана не стрималась, і почала тихо схлипувати…
Вона згадала в Марії себе. Оксана також рано завагітніла, родила Марію у 17 років. Але підтримки від своєї матері вона не отримала, та почала її обзивати, тому Оксана рано пішла з дому, і сама виховувала Марійку, бо її хлопець тоді втік, як тільки почув про вагітність дівчини. Вона зрозуміла, як важко було Марії розповісти про вагітність матері, і вона нізащо б не побажала такої долі своїй доньці.

Наступного дня Оксана з донькою пішли до гінеколога, аби та підтвердила вагітність Марії. Чотири тижні… Оксана почала задумуватись, про те, аби її донька зробила аб0рт. Коли Марію закінчив оглядувати лікар-гінеколог, Оксана попросила доньку вийти з кабінету, аби та поговорила з лікарем.

– Але ж ви розумієте, що це може загрозити здоров’ю дівчинки, не тільки фізичному, а й моральному, подумайте краще, чи варто це робити? – відповіла лікарка.
– Розумієте, вона ще зовсім мала, їй всього п’ятнадцять… Я не знаю, як далі бути, і що робити? – Оксана жалілась лікарю, немов найкращій подрузі.
– Я дам вам пораду: познайомтесь краще з хлопцем дівчини, а далі ще краще обдумайте, як варто вчинити.

Оксана подякувала лікарю, все-таки вона зрозуміла її, як жінка.

Оксана запропонувала доньці познайомити її зі своїм кавалером, Марія цьому дуже зраділа. Вже наступного дня у двері квартири Оксани подзвонили, вона зрозуміла, що це той самий “гість”, на якого вона очікувала. Яким величезним було здивування Оксани, коли вона відчинила вхідні двері : на порозі стояв чоловік, на вік такий же, як Оксана. Жінка стояла вкопана, ще одна “приємна” новина. ” Я так і думала, він просто скористався моєю Марійкою” – такими були думки Оксани.

Та все ж жінка запросила чоловіка за стіл, аби поговорити. З кімнати вийшла Марія, її очі світились закохано, як і очі цього молодика. Оксана почувала себе досить некомфортно. Їй було неприємно бачити, як дорослий чоловік обіймає її малолітню доньку. Вона вже почала задумуватись, а чи не викликати поліцію…Та все ж поговоривши, Оксана побачила, що цей чоловік дійсно кохає її доньку, і вона з ним така щаслива. Він був серйозно налаштований на відносини з Марією.

Ось так іноді буває…

 

Оцініть статтю
Ваг1тна у п’ятнадцять