Я залишився сам з п’ятьма маленькими дітьми, жінка покинула мене заради іншого чоловіка

За статистикою, причиною розпаду сім’ї є зрада одного з членів сімейства. Найчастіше зраджують чоловіки, проте в нашому випадку, саме жінка була ініціатором розлучення.

Олександр сам виховує п’ятьох маленьких дітей, жінка покинула його заради іншого чоловіка.

Олександр познайомився з Марією ще в студентські роки, Марія одразу сподобалась Олександрові, і він запропонував їй зустрічатись, згодом закохані вирішили одружитись, а пізніше Марія завагітніла. Подружжя не планувало багато дітей, але сталось так, що Марія народила п’ять чудових діток.

Олександр сам забезпечував свою родину, тому що Марія була зайнята домашніми справами та вихованням дітей.

Минуло 5 років такого сімейного життя, і дружина Олександра вирішила подати на розлучення. Вона зустріла своє перше кохання, в неї знову спалахнули почуття, тому вона покинула свого чоловіка, але залишила йому дітей, вона хотіла почати життя з чистого аркуша, і завести нову родину.


Олександрові було важко пояснити своїм дітям, чому мама покинула їх і батька, але з часом все налагодилось, діти її пробачили. Проте чоловік досі не міг зрозуміти, чому жінка так вчинила з ним, як вона могла покинути своїх рідних дітей.

Минуло 6 років, Олександр знову одружився, його обраниця також має троє діток, вони разом живуть великою та щасливою родиною.

Оцініть статтю
Я залишився сам з п’ятьма маленькими дітьми, жінка покинула мене заради іншого чоловіка