Забрала собі дитину в г0ре-матері жeбpaчkи

Останнім часом, Оксана, повертаючись з роботи, почала помічати дивну жінку, яка постійно жебрала біля їхнього будинку. Спочатку та ходила вагітною, а потім, коли народила, просила грошей вже з дитиною на руках, адже так можна було більше “заробити”.

Оксана кожного разу давала цій жінці грошей, проте їй було шкода дитини, адже своїх вона не мала, бо була безплідною. Вона в шлюбі з чоловіком вже 15 років, але діточок вони так і не мали. Оксана довго лікувалась, навіть задумувалась про те, аби взяти малюка з дитячого будинку, але ніколи не могла на таке наважитись.

Якось вночі, коли Оксана залишилась сама у квартирі (чоловік був у відрядженні), вона почула крики та дуже голосний плач дитини. Вона одразу ж вибігла зі своєї квартири й побачила таку картину : жебрачка пила алкоголь зі своїми “товаришами”, а дитина лежала на холодній підлозі поруч і плакала. Оксана вжахнулась, вона, довго не думаючи, підняла дитину з підлоги й побігла до своєї квартири. П’яна жебрачка через свій стан спочатку не помітила відсутності дитини, але потім згадала, і побігла стукати у квартиру до Оксани.

П’яні крики, погрози, все це чула Оксана за дверима, проте вона вже викликала поліцію, і їй було не так страшно. На подив жінки, ніхто з сусідів не вирішив допомогти жінці.

Поліція затримала жебраків, в горе-матері відібрали дитину та віддали до дитячого будинку.

Оксана довго думала про малюка, ця дитинка весь час була в роздумах жінки, і, порадившись з чоловіком, вона вирішила взяти з дитячого будинку цього малюка, адже вони так довго хотіли діток. Виявляється, чоловік і сам хотів це запропонувати дружині.

Минуло вже 7 років від тої страшної події. Оксана з чоловіком виховують красуню-дівчинку Оленку, жінка дуже щаслива, вона любить свою дитину. Але Оксана вирішила, що ніколи в житті не буде розповідати Оленці, хто її справжня матір…

 

Оцініть статтю
Забрала собі дитину в г0ре-матері жeбpaчkи